Stejně jako v případě klasických projekcí si uděláte zdarma rezervaci přes link níže – na jednu domácnost stačí jedna rezervace, pokud budete film sledovat společně. Nejpozději v uvedený den „projekce“ vám na adresu, kterou jste zadali při rezervaci, přijde mail s jednorázovým voucherem na zhlédnutí filmu na VoD portálu Aerovod. Voucher bude mít omezenou dobu platnosti na jeden týden od jeho aktivace. Kapacita rezervací je stejně jako v případě projekcí v Evropském domě omezena na 70 míst, respektive domácností.
Pokračujeme sondou do hlubin nespoutané duše Martina ve snímku dvou norských režisérů Ole Giævera a Marte Vold. První zmíněný se tu objevuje v roli hlavního protagonisty, který vyráží sám na víkendový výšlap do hor a po celou dobu s diváky sdílí své necenzurované myšlenky: brutálně upřímné postřehy o něm samotném i lidech v jeho okolí. Proti přírodě je upřímný a humorný portrét muže, který se touží vymanit ze zajetých kolejí.
O FILMU
Film Proti přírodě je cestou do drsné norské krajiny a do hlavy třicátníka Martina, mladého otce a manžela. Martin vyráží sám na víkendový výšlap do hor a my slyšíme jeho necenzurované myšlenky: nekompromisně upřímné postřehy o jeho spořádaném maloměstském životě, o něm samotném i o lidech v jeho okolí. Jeho názory a fantazie sahají od prostých dětinskostí až k hlubším dilematům lidského života. Proti přírodě je přímočarý a humorný portrét muže, který se touží vymanit ze zajetých kolejí. V roli Martina se objevuje sám režisér snímku, a i rolí jeho manželky a dítěte se ujali režisérovi členové rodiny. Uhrančivý snímek přesvědčil na filmovém festivalu Berlinale v roce 2015 porotce složené z řad provozovatelů kin v síti Europa Cinemas a odnesl si sošku medvěda.
REZERVACE
Tyto stránky využívají v zájmu kvalitnějších služeb cookies.
Pročtěte podrobnosti jak přesně cookies využíváme.