Kino Evropský dům zahajuje svou novou sezónu opět online díky službě Aerovod, kde můžete od uvedeného data události v průběhu jednoho týdne zhlédnout vybraný film.
Evropská komise v ČR a Kancelář Evropského parlamentu se rozhodli navázat na dobré zkušenosti předprázdninových online projekcí a od září znovu divákům zprostředkovat kvalitní evropské na doma. Stejně jako v případě klasických projekcí si uděláte zdarma rezervaci přes link níže – na jednu domácnost stačí jedna rezervace, pokud budete film sledovat společně. Nejpozději v uvedený den „projekce“ vám na adresu, kterou jste zadali při rezervaci, přijde mail s jednorázovým voucherem na zhlédnutí filmu na VoD portálu Aerovod. Voucher bude mít omezenou dobu platnosti na jeden týden od jeho aktivace. Kapacita rezervací je stejně jako v případě projekcí v Evropském domě omezena na 70 míst, respektive domácností.
Pokračujeme španělským optimistickým dramatem Ma Ma, které režíroval Julio Medem.
Když Magdu potká v krátké době několik životních tragédií, nesrazí ji to na kolena, naopak získá novou chuť do života a uvědomí si, jak důležité jsou vztahy k těm nejbližším. Magda v podání okouzlující Penélope Cruz je silná, milující a i v těch nejtěžších chvílích dokáže brát věci s nadhledem.
O FILMU
Když Magdu (Penélope Cruz) potká v krátké době několik životních tragédií, nesrazí ji to na kolena. Naopak získá novou chuť do života a uvědomí si, jak důležité jsou vztahy k těm nejbližším – desetiletému synovi i novému muži, který jí náhle vstoupí do života (Luis Tosar). Drama Julia Medema, jednoho z nejvýraznějších španělských tvůrců současnosti, ukazuje Magdu jako ženu silnou a milující, která i v těch nejtěžších chvílích dokáže brát věci s nadhledem. Režisér postavu ušil na míru Penélope Cruz, pro kterou byla role velmi osobní, což se pozitivně promítá do intenzity jejího výkonu..
REZERVACE
Tyto stránky využívají v zájmu kvalitnějších služeb cookies.
Pročtěte podrobnosti jak přesně cookies využíváme.