Kino Evropský dům pokračuje pravidelně i v tomto roce, a to v online podobě díky službě Aerovod, kde můžete od uvedeného data události v průběhu jednoho týdne zhlédnout vybraný titul. Kvalitní filmy na doma vám zprostředkovávají Evropská komise v ČR a Kancelář Evropského parlamentu ve spolupráci s kinem Aero.

Tentokrát roztáhneme křídla a za tónů chytlavé úvodní písně vletíme do šlechtického sídla, kde se odvíjí nezkrotný vztah mezi sběratelkou motýlů a její milenkou. Jaké jsou jejich niterné tužby a opravdové role v napjatém vztahu? Na to odpovídá opojná studie vášně Pestrobarvec klíčový. Světově proslulá cinefilní laskomina natočená Peterem Stricklandem jeho typicky vytříbeným stylem se objevila na filmovém festivalu v Torontu a získala Evropskou filmovou cenu.

Na chátrajícím šlechtickém sídle žije sběratelka motýlů Cynthia se svou milenkou Evelyn a ve svém svébytném a poněkud výstředním světě se oddávají rafinovaným erotickým hrám. Cinefilní lahůdka se vyznačuje podmanivou a smyslnou atmosférou, výraznou hudební složkou a odkazy na sexploatační filmy 60. a 70. let. A právě za nejlepší hudbu získal snímek v roce 2015 Evropskou filmovou cenu.

Jak to funguje?
Stejně jako v případě klasických projekcí si uděláte zdarma rezervaci přes link níže – na jednu domácnost stačí jedna rezervace, pokud budete film sledovat společně. Nejpozději v uvedený den „projekce“ vám na adresu, kterou jste zadali při rezervaci, přijde mail s jednorázovým voucherem na zhlédnutí filmu na VoD portálu Aerovod. Voucher bude mít omezenou dobu platnosti na jeden týden od jeho aktivace. Kapacita rezervací je stejně jako v případě projekcí v Evropském domě omezena na 70 míst, respektive domácností.

Rezervace
Tyto stránky využívají v zájmu kvalitnějších služeb cookies.
Pročtěte podrobnosti jak přesně cookies využíváme.