Kino Evropský dům je online! Začínáme francouzskou optimistickou komedií Neviditelné z roku 2018 – citlivým snímkem plným humoru, naděje a autentických hereckých výkonů, který ukazuje, že s pomocí a podporou ostatních lze překonat i ty největší překážky.

Evropská komise v ČRKancelář Evropského parlamentu podporují kulturu i v těchto neobvyklých časech a rozhodli se zprostředkovat kvalitní evropské snímky divákům na doma. Kino Evropský dům pokračuje online díky službě Aerovod.

Stejně jako v případě klasických projekcí si uděláte zdarma rezervaci přes link níže a nejpozději v uvedený den „projekce“ vám na adresu, kterou jste zadali při rezervaci, přijde mail s jednorázovým voucherem na zhlédnutí filmu na VoD portálu Aerovod. Voucher bude mít omezenou dobu platnosti na jeden týden od jeho aktivace. Kapacita rezervací je stejně jako v případě projekcí v Evropském domě omezena na 70 míst.

Neviditelné (foto z filmu)

Neviditelné / Les Invisibles

Komedie
Francie, 2018, 102 min

Režie: Louis-Julien Petit

Citlivá a empatická komedie Neviditelné vypráví o čtyřech pracovnicích, které se v denním centru na předměstí francouzského města snaží pomoci ženám ve složité životní situaci. Když má být centrum kvůli úřednímu rozhodnutí uzavřeno, jeho zaměstnankyně se nevzdávají a berou situaci do vlastních rukou. Od teď udělají vše pro to, aby svým návštěvnicím pomohly postavit se znovu na vlastní nohy, i když to bude znamenat porušení spousty pravidel. Někdy je totiž potřeba spojit síly, postavit se problémům čelem a jít štěstí naproti! Vnímavý snímek plný humoru, naděje a autentických hereckých výkonů ukazuje, že za každým „neviditelným“ člověkem z okraje společnosti stojí silný příběh a že s pomocí a podporou ostatních lze překonat i ty nejtěžší překážky. Snímek byl v roce 2019 v oficiálním výběru filmové ceny Evropského parlamentu LUX Prize.

REZERVACE
Tyto stránky využívají v zájmu kvalitnějších služeb cookies.
Pročtěte podrobnosti jak přesně cookies využíváme.