Dobro-volná-kumunikace-barev

Občanské sdružení Letní dům, Evropský parlament – Informační kancelář v ČR a Zastoupení Evropské komise v ČR Vás zvou na výstavu obrazů dětí a mladých lidí z dětských domovů s názvem „dobro-volná-komunikace-barev“. Záštitu nad výstavou převzala prezidentka Diplomatic Spouses Association paní Regina Haindl.

Občanské sdružení Letní dům, Evropský parlament – Informační kancelář v ČR a Zastoupení Evropské komise v ČR Vás zvou na výstavu obrazů dětí a mladých lidí z dětských domovů s názvem „dobro-volná-komunikace-barev“.

Záštitu nad výstavou převzala prezidentka Diplomatic Spouses Association paní Regina Haindl.

„Tématem vystavovaných obrazů je komunikace, neverbální rozhovor s druhým i se sebou samým,“ objasnila název výstavy její organizátorka Andrea Blahovcová a dodává: „Výtvarná tvorba nám pomáhá neverbálně vyjádřit vztahy i skutečnosti tam, kde těžko nalézáme slova.“

„Vystavená díla doplní fotografie a texty o činnosti sdružení Letní dům, které dlouhodobě pomáhá dětem a mladým lidem z dětských domovů. Výstava se koná u příležitosti Evropského roku dobrovolnictví 2011, proto velmi důležitou část tvoří fotopanely věnované tématu dobrovolnictví. Ty představují zapojení dobrovolníků do práce s dětmi a mladými lidmi obohacené o jejich osobní příběhy a výpovědi,“ sdělila Zuzana Nápravová, koordinátorka dobrovolníků ve sdružení.

Více na www.letnidum.cz.

Výstavu pořádají: Občanské sdružení Letní dům; Evropský parlament – Informační kancelář v ČR; Zastoupení Evropské komise v ČR.

Tisková zpráva [704 kB]
Plakát [364 kB]
 
zpět